Aktualności

04 stycznia 2018 16:50 | Aktualności

Wigilia kl. VI

      Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas spędzony w gronie najbliższych nam osób. Jednak tradycja organizowania spotkań świątecznych przyjęła się także w szkołach czy zakładach pracy. Organizacja wigilii w gronie osób, z którymi spotykamy się na co dzień, niejednokrotnie dzielimy radości i troski jest bardzo ważna, gdyż pozwala wytworzyć przyjazną atmosferę, zapomnieć o sporach i daje nadzieję na lepsze jutro.

      Spotkanie wigilijne w klasie VI odbyło się tuż przed świąteczną przerwą 22 grudnia. Dzięki zaangażowaniu rodziców klasowe ławki zamieniły się w świąteczne stoły zastawione tradycyjnymi wigilijnymi potrawami. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń zasiedliśmy do „wigilijnego klasowego stołu”. Wielką niespodziankę dla nas przygotowała Oliwia Gajda, która zagrała kilka kolęd na skrzypcach oraz Igor Dajcz, który przebrał się za Mikołaja i obdarował nauczycieli własnoręcznie upieczonymi, pięknie udekorowanymi pierniczkami.

       Wigilia klasowa upłynęła w atmosferze wzajemnej życzliwości i pokoju, a co do złożonych życzeń...miejmy nadzieję, że spełnią się wszystkie!

Wychowawczyni dziękuje Rodzicom za przygotowanie wigilijnych smakołyków.

Przeczytano: 201 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: